| LoRdSaN a întrebat:

am o intrebare pentru voi,cum as putea sa ma infiltrez in societate mai usor adica sa pot vorbi mai usor cu persoanele sa nu ma mai gindesc la tot raul care s-ar putea intimpla, as vrea sa raspunda ori adultii sau cei care cred ca parerea lor este un sfat bun sa mi-o adreseze.

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la un psiholog.

| NoName0x0 a răspuns:

Pai pentru inceput, cand mergi pe strada, priveste toate persoanele in ochi, fix in ochi, stiu ca va fi greu, dar cand vei reusi te vei amuza de toate persoanele care isi intorc capul cand faci asta!

| LoRdSaN explică (pentru NoName0x0):

Mersi! voi icerca.

| NoName0x0 a răspuns (pentru LoRdSaN):

Cu placere! :* Apoi cand reusesti sa privesti persoane necunoscute in ochi fara a.ti retrage privirea din ochii lor, cand vorbesti cu cineva, priveste-l fix in ochi. Sunt sigura ca asa vei avea mai multa incredere in tine!