| DarkOrbitSF a întrebat:

am si eu o intrebare, vreau sa imi cumpar o chitara electrica si am gasit ceva ce vreau adica ceva la set. si am gasit 2 seturi acceptabile zic eu si bunisoare imi puteti da o idee pe care sa o aleg sau ALTA ALTERNATIVA DAU FUNDA!
Link1: http://www.thomann.de/ro/epiphone_les_paul_players_pack_ vs.htm
link2: http://www.music-all.ro/site/product/1360/Harley-Benton- HBS-SET-4 Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| frumusikgirl1 a răspuns:

Daca este un magazin mare nu inseamna ca sunt si bune. oricum daca chiar vrei sa cumperi online ti-as recomanda primul link

2 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Sincer, sunt si eu chitarista si nu iti recomand sa iti cumperi chitari la seturi...si mai ales de pe net. Adica nu stii cu ce ai de-a face si cat de bune sunt piesele date in set, in schimb iti recomand Ibanez cu toata inima. Acolo sunt niste chitari exceptionale. daca vrei intra pe site.///. ibanez.com o sa vezi dar oricum nu merge sa cumperi de pe el trebuie sa te duci in magazin ca sa vezi. Succes.

| DarkOrbitSF explică (pentru frumusikgirl1):

Nu stiu eu as zice ca ar merge. de pe thoman mai ales ca este un site mare si un magazin mare. ibanez sunt foarte scumpe si nu im permit... o sa incerc la magazinul de muzica. dar cred ca o sa imi cumpar online nu stiu.