| Dyana1dya2bya3 a întrebat:

As vrea sa stiu ce sanse as avea la next top model! Am 43 kg si 1, 50 si am 12 ani.Peste doi ani as vrea sa ma inscriu, adica cand voi avea 14 ani.Credeti ca o sa fiu destul de in inalta pentru next top model by catalin botezatu? dau funa, va rog ajutati-ma! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Nu cred ca inaltimea va fi cea potrivita, dar nimeni nu are cum sa stie cat de mult vei creste in urmatorii 2 ani. Legat de kilograme: eu nu cred ca e legat de kilogramelaughing. Cred ca trebuie sa ai abdomenul lucrat si un corp pe care pur si simplu sa se aseze bine hainele. Da, desigur, la noi sunt supraestimate 'masurile ideale'. Eu iti urez tot ce e mai bun si mult noroc! Nu te lasa descurajatawinking. Succes!

1 răspuns:
| Dyana1dya2bya3 explică (pentru Ada11):

Ms! Daca as sti cum se da funda ti-as da! Poate ma ajuti tu! big grin