| BitKode a întrebat:

Ascultati ce am patit: sunt baiat, am avut o prietena si ne-am despartit din cauza unui prost ( cant il prind promit ca il bat pana ii suna apa in cap ) si acum ea sta cu asta sad Ma simt cam jenat deoarece pe acea fata o iubeam mult de tot si abia am reusit sa o sarut in cateva luni si ala a sarutat-o imediat sad Eu ii vorbeam frumos si o respectam, asta o injura si face misto de ea laughing Acum un tovaras de al meu i-a aratat niste mesaje in care ala zicea de fosta mea prietena ca e proasta, ca e curva si ca face orice pentru bani sad Pe cap de **** asta il stiu de mult si cred ca poate sa trimita mesajele astea, ca este nesimtit rau. Acum vorbesc cu fosta doar asa, ca amici sad Am sfatuit-o sa nu il mai creada pe asta asa de mult ca e mincinos. In fine dupa mi-a dat mesaj si cica lasa ma ca si tu ai fost asa! What? Eu niciodata nu am ras de o fata, fie ea si super mega extra proasta. Voi ce parere aveti despre ea? Eu unu nu stiu cum am ajuns sa o iubesc, acum am vazut ca toti prietenii si familia mea au avut dreptate cand au spus ca ea nu e fata potrivita! In fine toate trec dale drecu' acum sunt indragostit de o fata mai mare cu mine cu 1 an. Nu prea ne cunoastem asa bine dar mai vorbim asa pe facebok. In ultimul timp imi da like-uri la poze si chestii. Un prieten de-al meu a spus ca imi da numarul ei de telefon! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Eu zic sa o lasi in pace pe tipa aia care te-a lasat pentru altu' si nici sa nu-l bati pe ala care "ti-a luat-o" deoarece asta ar insemna ca-ti pasa de fata aia care a fost cu tine probabil doar pentru a-l face gelos pe ala (pe care vrei tu sa-l bati). Nu merita sa te murdaresti pe maini cu el happy! In viata o sa te mai indragostesti, o sa mai suferi, o sa mai intalnesti noi persoane... timpul trece repede, traieste-ti viata in asa fel incat mai tarziu sa nu-ti para rau ca nu ai facut-o! happy

4 răspunsuri:
| kobra12 a răspuns:

Dragostea o mare prostie

| BitKode explică (pentru kobra12):

O fi dar fara ea e rau de tot happy

| H0bbit a răspuns:

Salut! Incearca sa treci peste, stiu ca e al dracu de greu dar mai sunt fete in toata lumea asta intelegi? Cat despre fata cea noua, incearca sa vorbesti cu ea oricand apare o noua sansa big grin

| CattTTaLLLiNa a răspuns:

Nu prea sunt in masura sa-ti dau un sfat, dar eu cred ca esti destul de matur sa intelegi ca uneori, o fata, chiar si daca o iubesti enorm, nu merita iubirea ta ...eu spus mai bine sa o lasi sa isi dea seama cat greseste si sa nu mai stai sa suferi degeaba...pur si simplu incepi si vorbeste cu o alta fata, ea te va face sa uiti de fosta ta iubita, tuturor se poate intampla asta, nu te ingrijora si pune botu`.iar daca ea nu te-a lasat sa o saruti in cateva luni deja mai bine iti bagi picioarele si baga-te pe una care chiar merita, succes :**