| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre cover-ul asta? http://www.youtube.com/watch?v=V2-chsb3mLY&feature=g-upl :)

4 răspunsuri:
| xForSmile a răspuns:

E fainwinking tu canti? :*

| ιυвιтα a răspuns:

E bunicel...
Dar sincer acum,mai lucreaza
Vad ca nu poti ridica vocea prea mult(in cover am vazut ca nu poti mai deloc s-o ridici)
Daca nu reusesti sa ridici vocea,axeaza-te pe melodii mai simple, cantate de barbati.
Nu se poate compara o voce barbateasca cu una femeiasca.
Voce ai, nu suna chiar atat de rau
Sper ca vei lua in considerare sfaturile mele!
Bafta in continuare!
Sa mai pui, sa vedem cum te vei perfectiona, poate urmatorul va fi mult mai bun
Parerile mele personale!

| perfectman a răspuns (pentru xForSmile):

Serios? wow, mersi mult, da, eu cantwinking

| perfectman a răspuns (pentru ιυвιтα):

Mersi mult pentru sfaturi, comentariu si incurajari, voi tine cont de ele. Mai intai vreau sa-l fac pe asta sa fie bun, si pe urma mai incerc si cu altelewinking