| expertinIT a întrebat:

Salut, TPU. cu ce trebuie sa fie inbracat un baiat de 12 ani la scoala ca sa impresioneze fetele? am primit aceasta intrebare de la un prieten mult mai mic. (m-am jucat de cateva ori football cu el) funda celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Din punctul meu de vedere, trebuie sa se imbrace normal si comod. Adica un tricou, niste blugi si o pereche de tenesi. Mie mi se pare destul happy.

| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Sincer,nu prea conteaza hainele, ci mai mult comportamentul.Hainele se pot adapta tipului de fata pe care vrei sa o impresionezi. Daca vrei o fata rebela incearca niste Conversi negri, blugi mulati si poate adaugi si un tricou cu un mesaj gen SEX INSTRUCTOR, sau daca vrei o fata mai serioasa incearca niste blugi galanti negri, un pulover sau o camasa eleganta si cred ca e suficient.Dar poti sa te imbraci si cu aur, daca nu stii sa vorbesti...Succes sper ca te-am ajutat fundita?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Georgescu_Albert_1995):

Tricou cu SEX INSTRUCTOR la 12 ani? Eu in locul lui taicasu l-as bate de l as usca daca iese din casa cu asa ceva.

| sunetul a răspuns (pentru suntserios):

Mi-aţi înfipt un cuţit în stomac.
Inteligenţa nu vă ajuntă în rezolvarea problemei.Trebuie s-ă apelaţi la violenţă petru a vă impune convingerile de mult demodate?