| MihaiNabul a întrebat:

Salut TPU, dau funda la cel mai inteligent raspuns.

Am trecut clasa a-10-a. Anul trecut am intrat la un liceu decent din Bucuresti. Cu 2 saptamani inainte sa se termine scoala, prietenii mi-au luat telefonul din ghiozdan in timpul orei de religie, cand eu atipisem. Acestia au gasit in istoricul meu nenumarate filme porno. Eu am incercat sa ma ascund, dar in final am recunoscut ca am vizionat. 3/4 din scoala au aflat, in afara de profesorii, si cei mici [ 1-4]. Mie sa nu afle profesorii sa fiu exmatriculat. M-am facut de ras si toti rad de mine si ma poreclesc din cauza asta.Nu stiu daca mai rezist nici macar un an cu ei.Ce ma pot face? De mutat nu ma pot muta fiind ca sunt la liceul unde a invatat si mama,si nu vreau sa o dezamagesc, etc. [ NU VA MOI MUTA ORICE ATI ZICE ].

P.S : Sunt un elev model, in clasele 5-8 am fost numai Locul 1/2
P.S.S: Parintii ma stiu drept un copil cuminte, nu am facut prostii de mult timp..

Ce pot face sa nu ma fac de ras? Sa nu afle profesorii/parintii? Dar daca ar afla ce as patii?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ete nah, cum sa te exmatriculeze, stai linistit ca toti se uita si ii dau in cap -beat the meat -winking, daca mai comenteaza zi-le ca esti perverswinking eu le-as mai zice ca aveam asa multe filme ca le cautam pe mamicile lor laughing in actiune ahhahaha

| Crackman a răspuns:

Cel mai rau ce poti pati este sa se rada de tine pana la final de liceu. In timpul liber poti sa faci ce vrei tu cu telefonul tau.
M-am uitat la un film pentru adulti, de ce? hmmm educatie sexuale ce lipseste cu desavarsire la noi in scoli.
Nu iti bate foarte tare capul ca o sa fie asta subiect de barfa... mult si bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai rău lucru care ți se poate întâmpla e sa rada de tine. Nu se exmatriculeaza din motive de genul elevi din scoli și licee. Și oricum, degeaba poate fac băieții mișto de tine ca mai mult de 90% se uita și ei la filme porno. Și vezi data viitoare când te uiți sa activezi "Filă incognito", e ca o pagina normala de google doar ca nu rămâne în istoric ce ai cautat. Sau sa ștergi istoricul

| MihaiNabul explică (pentru anonim_4396):

Stiu, dar atunci uitam. + am uitat sa sterg istoricul.

| Marbella188 a răspuns:

În primul rând e viata ta privata si ai dreptul sa cauti tot ceea ce vrei, si sa te uiti la ce vrei tu. Nu trebuie sa fugi, sa te muti. Fuga nu e o solutie. Ai putea incepe sa razi si tu cu ei, si sa razi cu ei pe chestia asta ca sa vada ca nu îţi pasa. Esti a 10-a nu ai 10 ani, ce la ei In istoric nu apar pagini dintr-alea? Fi sigur ca apar, inca multe. Sau poate ei se termina pe ei cand vad una pe holu liceului. Keep calm si nu mai fi pampalau. Fi ce vrei si fi mai badass

| RoCkKiD a răspuns:

Ai putea incepe prin a pune o nenoricita de parola la telefon. Macar ai invatat o lectie importanta.

In rest nu prea ai ce sa-i faci, adolescentii sunt niste bestii nemiloase si sau fugi in directia opusa (chestie care nu prea e valabila) sau imbratisezi gluma si mergi inainte cu capul sus. Daca vad ca nu te mai deranjeaza nu o sa mai continue desi trebuie sa te tii tare.

Partea buna e ca nu o sa te exmatrculeze nimeni, sa fim seriosi..toti se uita la filme porno dar la varsta aia aia e povestea prinzi unu de fraier si te maimutaresti.