| AlinIonut96 a întrebat:

De aceasta data as vrea un raspuns de la o fata pentru ca ele se pricep mai mult in chestia asta. Chestia e ca mie-mi place de o fata care are prieten, ma baga tot timpul in seama, ma mai saruta din cand in cand la scoala, dar am intrebat-o daca ii place de mine si ea nu mi-a raspuns, apoi i-am zis, iar epste scurt timp mi-a zis ca nu-i place. INTREBAREA ESTE: Eu ce sa inteleg din toate astea daca ea ma saruta, insista sa o sun si ma baga tot timpul in seama la scoala facebook mess etc. (precizez, are prieten de o luna si un pic)...MS ANTICIPAT

5 răspunsuri:
| CryForYourLove a răspuns:

Paaaaaiii..este probabil ca ei sa ii placa de tine, dar pentru ca are prieten ii este oarecum rusine sa recunoasca ca te place..eu zic sa te porti cu ea ca si cu o amica si sa vezi ce o sa mai faca in continuare, bafta!

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Pai nu inseamna ca te si place daca face chestiile astea, inseamna ca vrea sa se apropie de tine mai mult ca prieten, asa fac majoritatea fetelor happy

| AlinIonut96 explică (pentru mihaelaaaaaaaea):

Mersi frumos de raspuns...dar pana acum toate fetele care am fost amic si suntem in continuare nu au facut chestii din astea.

| Iσαηα a răspuns:

Ii placi, doar ca in acelasi timp il place si pe tipul cu care este..si in cazuri de genul asta e cel mai bine sa renunti, pentru ca ea nu va renunta, dupa cum vezi la baiatul cu care e si tu iti faci rau pentru ca incepi sa te atasezi prea mult de ea.

| AlinIonut96 explică (pentru Iσαηα):

Multumesc frumos de raspuns!