| cristimacheama a întrebat:

Salut TPU! Deci, astăzi am dat un test la muzică. După test (noi încă mai aveam oră) profesoara a plecat la o clasă de a V-a și ne-a lăsat singuri. Doamna ne-a zis să punem niște sunete ciudate la laptop. Profesoara a plecat la o clasă de a V-a și ne-a lăsat singuri. La o colegă i-o venit ideea să pună manele și a pus până la urmă (noi avem un videoproiector în clasă, așa că vedem tot ce e pe ecranul laptopului) și profesoara era în sala vecină cu clasa de a V-a CU UȘA DESCHISĂ! Eu am început la mișto să fac un joc (dans) țigănesc și colegii m-au filmat (asta nu prea contează). Problema era că profesoara avea ușa deschisă și era în sala vecină și ne-a auzit și ne-a văzut (așa cred, din moment ce era sala vecină). Ne poate lăsa corigenți? Ne poate da un 4/3/2/1 la toți? Ne poate scădea nota la purtare? Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| alecsboassa a răspuns:

Cat timp profesorul NU era in clasa nu va putea face nimic

5 răspunsuri:
| alecsboassa a răspuns:

Nu va poate face nimic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa cred. Ce te face să crezi?
Ne poate lăsa corigenți? Nu.
Ne poate da un 4/3/2/1 la toți? Nu.
Ne poate scădea nota la purtare? Doar pentru atâta, nu.

| cristimacheama explică (pentru alecsboassa):

Dacă zici tu dar cumva manelele nu sunt considerate un gen de muzică de muzică față de profesori.

| alecsboassa a răspuns (pentru cristimacheama):

Nu prea, dar nu va poate lasa corigenti pentru ca ati bagat manele. noi am bagat,, pe avarii,, si profesorul era la usa si a auzit tot. nu ne a spus nimic

| cristimacheama explică (pentru alecsboassa):

Da dar colegii mei au pus ÎN TIMPUL OREI!