| OneTap a întrebat:

Ieri am cunoscut o fată și am început să vorbim.
Ea seara mi-a spus că mă iubește și chestii.
I-am raspuns cu aceeași monedă, spunându-i ca si eu o iubesc și chestii. Azi însă mi-a venit mintea la cap si mi-am dat seama ca nu o plac. I-am spus că nu o plac... iar acum ea e supărată iar eu ma simt prost... ce sa fac să uit de asta?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă tu nu o placi nu ai ce să faci.
Fii sincer cu ea și gata, ea nu te poate obliga la nimic.

4 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Vorbește cu ea cat mai deschis si fa o sa înțeleagă intentia ta ca pe una inofenziva, nu incerca sa te minti pe tine si sa continui ceva ce nu simti doar deschide te in anumitr limite catre ea si rezolvați

| OneTap explică (pentru MValentin):

Asta e chestia. Am fost sincer cu ea... i Am spus că decat sa afle de altundeva mai bine de la mine... Sa nu sufere mai tarziu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai dar stai asa putin, iti zice ca te iubeste asa dupa o zi? :/ Pai cum vine aia.
Aaaa, este iubire din aia... adolescentina. Am inteles.

Lasa, nu trebuie sa te simti prost, asta este adevarul. Daca ar fi altfel te-ai simti tu prost, deci ce alegi?
Ai facut alegerea corecta.

Bafta in continuare.

| mihai69 a răspuns:

Tu te simți cum ești, dar ce pretenții poți avea de la niște copii...
Roag-o să te ierte, că ești încă necopt la minte și te-ai aprins prea repede.