| GabyShyAtat10 a întrebat:

imi place de o fata din clasa cu mine acum sunt intr-a 8 si imi place de ea din clasa a 6-a si astazi asa de 8 martie mi-am facut curaj sa ii spun ca o plac si imi batea foarte repede inima. Eu chiar tin la ea, i-am oferit o cutie cu bomboane si le-a primit si cand i-am zis ca o plac s-a inrosit si nu stia ce sa zica. A plecat brusc fara sa zica nimic, ce inseamna asta? Oare ma place sau nu ma place?

Răspuns Câştigător
| Trumpinator a răspuns:

Invit-o la Mc sau in parcwinking Fara sa-i zici c-o placi ca sa eviti rusinea (in caz ca face misto). Daca vine, vezi ce zice, cum simti pe moment...Tu o cunoasti cel mai bine dintre noi 2...

19 răspunsuri:
| andrddaa a răspuns:

Niciodata nu vei sti ce e in inima unei fete daca zambea inseamna ca te place dar ii era rusine dar daca statea acolo si a luat-o si ea asa ca sa o ia nu te place. :* laughing

| GabyShyAtat10 explică (pentru andrddaa):

Pai frate nu vroia sa accepte mai erau cu inca 2 fete cu ea si alea tot ii zicea ca e proasta daca nu vrea sa fie cu mine dar eu le-am zis sa o lase ca e decizia ei si na zambea si sa inrosit si nu stia ce sa zica a plecat fara sa zica nimic doar razand!

| RainmakerX a răspuns:

Ai facut rau ca ai intrebat-o de fata cu acele fete. Ai pus-o intr-o situatie naspa.

In fine. Atata timp cat nu te-a refuzat in fata atunci exista sanse.
Probabil ca o sa-ti dea un raspuns... poate ca nu acum dar CANDVA.

| Trumpinator a răspuns:

Eu cred ca te place, deoarece sunteti impreuna in clasa de atata timp, iar daca nu te placea sau avea pe altcineva, sunt sigur ca ti-ar fi spus, cred ca a fost doar socata pe moment, iar acum trebuie sa-i lasi putin timp happy. Fii tu insuti, mai vorbesti cu ea, si vezi ce va mai spune in continuare big grin

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

Eu i-as spune asa in primul rand te plac si te consider cea mai frumoasa fata si cea mai inteligenta din clasa si in al 2 rand vreau sa fim prieteni.
daca chiar nu ma place ii zic multumesc iti respect decizia am sa gasesc o fata mai frumoasa si mai inteligenta! e ok sa ii zic asa?

| Trumpinator a răspuns (pentru GabyShyAtat10):

Eu cred ca este foarte oki happy

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

Frate am venit acum de la scoala si nu am avut cand sa ii spun ca statea cu niste fete dar in ore eu stau la fereastra in a 2 banca si ea sta la mijloc in prima banca si tot se uita in spate la mine eu ma prefaceam ca ma uit in carte asa se uita in toate orele si am avut sportul ma uitam la ea si ea se uita la mine iar eu ma uitam in alta parte de emotii oare ma place sau face misto de mine?

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

Frate dar i-am zis deja ca o plac ieri de 8 martie si azi tot se uita la mine nu stiu ce sa fac tin la ea foarte mult.

| Trumpinator a răspuns (pentru GabyShyAtat10):

Nu stiu ce pot spune...Eu cred ca te place si ii este rusine sa-ti zica, asa ca cel mai bine, cum am sugerat mai sus invit-o undeva, si vezi cum reactioneaza happy Apoi daca a mers bine, adui un cadou frumos, un maimutoi (pinguin dragut sau ceva) happy - sau tricou cu numele ei big grin

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

Mersi frate incerc azi sa o invit si iti zic cum a mers.

| Trumpinator a răspuns (pentru GabyShyAtat10):

N-ai pentru ce happy Succes!

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

Frate cum sa ii zic pentru ca ea nu sta singura sta cu niste fete si nu am cum sa ii zic.Si daca ii zic sa ii spun ceva fara sa auda prietenele ei ea deja stie ca o plac dar ciudat e ca se tot uita in spate la mine de ce? Eu ma gandesc ca atunci ii era rusine de a plecat asa si acuma asteapta sa ii zic din nou nu stiu ce sa fac.

| Trumpinator a răspuns (pentru GabyShyAtat10):

Cand vine la scoala, ceva, e tot timpul cu prietenele ei? crying --- Nu o poti prinde niciodata singura? Sau mai bine, sun-o si cerei tema la ceva, "buna, am sunat sa te intreb si eu ce tema avem la mate" --- si apoi "apropo, ai vrea, etc..." (formulezi tu mai bine cuvintele) happy

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

De fapt stii ce frate chiar daca is cu prietenele ei ii zic ca vreau sa vorbesc ceva cu ea fara sa auda alea si atunci ii zic

| Trumpinator a răspuns (pentru GabyShyAtat10):

E bine happy

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

Mersi frate vrea sa fie cu mine a zis ca si ea ma place si i-a fost rusine atunci de aceea a plecat.

| Trumpinator a răspuns (pentru GabyShyAtat10):

Ooo, felicitari! happy Ma bucur sa aud! big grin

| GabyShyAtat10 explică (pentru Trumpinator):

Mersi pentru sfaturi m-ai ajutat mult.

| Trumpinator a răspuns (pentru GabyShyAtat10):

Ma bucur c-am putut! N-ai pentru. ce, Cu placere happy