| necunoscutulmarius a întrebat:

imi place de o fata si ne intelegem foarte bine, dar parca ii place de alt baiat, dar stiu sigur ca acel baiat nu o place deoarece eu nu ii place de nici o fata de la noi. Intrebarea este ce sa fac sa-i spun fetei ca imi place de ea sau mai astept sau... Va rog foarte frumos dati-mi raspuns!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spune-i acum, poate te vede indecis si nici ea nu-i decisa.

4 răspunsuri:
| Mihailan a răspuns:

Salut! Parerea mea este sa te duci la ea si sa o intrebi ce mai face si sa ii cerei facebookul. Acolo vei vorbi cu ea, ai invitao la un suc... SUCCES

| necunoscutulmarius explică (pentru Mihailan):

Multumesc frumos

| necunoscutulmarius explică (pentru Mihailan):

Dar e cam greu pentru mine dar o sa incerc poate chiar maine. Multumesc pentru raspunsuri m-ati salvat

| necunoscutulmarius explică (pentru necunoscutulmarius):

Va multumesc dar sunt si mai trist pentru ca am aflat ca nu vreacrying((((