| anonim_4396 a întrebat:

Salut,tpu.In ultimul timp am tot felul de presimtiri, visele sunt reale,sau intimplat sau o sa se intimple in viitor, traesc prezentul fara sa ma gindesc la trecut sau sa-mi imaginez viitorul. Uneori uit repede, n-am idee ce se intimpla cu mine. poate imi dati niste idei.

2 răspunsuri:
| AndreeaDragutatha a răspuns:

Si mie mi s-au adeverit 4 vise pana acum. Inainte nu am crezut nici eu ca ar putea sa se intample exact ceea ce visez si ignoram bineinteles toate visele pe care le aveam.

| Crisk a răspuns (pentru AndreeaDragutatha):

Faza mai este ca uneori de exemplu ghicesc.La limba franceza la un exercitiu am ales rastunsuri, asa din minte, fara ca sa stiu ce inseamna dar erau corecte. Jucam in carti cu un amic, si i-am zis ce carte si de este, la toate 6.nushtiu ce poate insemna aceasta