| anonim_4396 a întrebat:

in urmatoarele randuri va voi povesti patania mea, sper sa aveti rabdarea sa o cititi si sa imi dati un sfatbig grin
Intr-o seara, vorbind pe messenger cu un prieten l-am rugat sa intrebe o fata daca ma place. Zis si facut, el a intrebat-o si am intrebat-o si eu. Ea din urma mi-a spus ca nu ma place. Furios(stupid me) am inceput sa o barfesc pe fata aceea cu prietenul meu. El fiind un "foarte bun prieten" i-a dat fetei toata conversatia dintre mine si el.Bineinteles ca au venit parintii ei la mine foarte revoltati si mi-au tinut o predica uriasa(nu-i condamn, am meritat). Acum mie si rusine sa ies din casa pentru prostiile care le-am facut.Am ramas si fara aparentul meu prieten si sunt considerat un golan printre vecini.In momentul acesta as vrea sa incep o noua viata dar e prea tarziu, lumea ma considera un golan.Nu stiu ce se intamplat cu mine, nu ma mai cunosc.Multumesc ca v-ati pierdut timpul citind si sper sa ma ajutati cu un sfat

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Au venit parintii sa tina predica pentru ca le'ai barfit fata pe mess?rolling on the floor
Oricum, cui pasa de ce cred veciniioh go on

| Piticaaa a răspuns:

Usurel omule!laughing Mare lucru, nu stiu unde locuiesti si nici nu conteaza. Pe mine una ma doare fix in c*r de parerile vecinilorlaughing Nu trebuie sa te intereseze parerile lor. Nu iti strica viata si fericirea pentru niste cretini. Traieste-ti viata, lasa totul in urma ta. Asta e, tipa poate nici nu te merita.winking O! si acel tip nu e nici macar prieten daca s-a intors impotriva ta pentru o fata.

| Piticaaa a răspuns:

Wtf? unde stai?laughing a da... eu stau in rahova, bucuresti. Normal ca nu te inteleglaughing

| Rallu_8961 a răspuns:

Paii`... poti sa ii explici fetei respective ca a fost o greseala

Si ca acum iti pare extrem de rau de ceea ce ai facut!

fa`o sa inteleaga ca nu ai vrut sa o jignesti!

si ca. atunci cand ai zis toate acele lucruri despre ea erai foarte nervos si nu ai putut sa te controleziwinking

Sper sa iti fie de ajutor sfatul meu!

succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, prin a barfi se intelege ca am si injurat-o.Nu stiu unde stati voi dar pe aici daca faci ceva lumea suna in secunda 2 politia.Ma mir ca nu am fost dat in judecata pana acum