| vikirikimiki08 a întrebat:

M-am despartit m-ai bine de un an de prietenul meu dar cu toate astea noi inca pastram legatura. Ideea este ca el este foarte gelos pe mine când stie ca ma vad sau ca am intretinut relatii sexuale cu altcineva si nu inteleg de ce din moment ce intre noi este doar o relatie amicala.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

1) Inca te iubeste si nu accepta faptul ca te atinge altcineva in afara de el.
2) Are probleme psihice si spera ca te vei intoarce la el pe viitor.
3) Nu`l mai tine ca amic, situatia se poate agrava.Da`i cu spray de gandaci.

| vikirikimiki08 explică (pentru WaterDrop):

Multumesc! nr 3 este (y) (y) (y)