| BufnițăOmniscientă a întrebat:

Ma adresez fetelor!

Sunt baiat, 17 ani, Dumitru.

Ma cam chinuie dragostea in ultimul timp, vreau o prietena..nu pentru sex sau ceva de genul...pur si simplu vreau ca sa avem o relatie..nustiu de ce, dar simt nevoia

Si vreau ca acea fata sa fie draguta...problema e ca eu nu stiu ce sanse am la o relatie buna....nu ma cred urit.dar nici nu prea draguts..de si unele fete zic ..ca sunt foarte dragut..Stiu ca e cam aiurea ce fac.dar va rog spuneti-mi adevarul pur in fata..cum sunt.
Cer seriozitate va rog!

Uitati niste poze cu miine!
Copiati linkul de jos tot cu (oType=0) Ca sa puteti vedea imaginea

Cer seriozitate va rog!

http://uld15.mycdn.me/getImage?photoId=500498578410&phot oType=0

http://uld15.mycdn.me/getImage?photoId=503916854250&phot oType=0

http://uld15.mycdn.me/getImage?photoId=504319578346&phot oType=0

http://uld15.mycdn.me/getImage?photoId=500434083562&phot oType=0

Ce ar trebui sa schimb la miine..niste propuneri varog..mersi mult celor care raspund.

Pina acum am avut numai o relatie serioasa

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Omule, mai lasa tasta Enter ca distrugi designul site-ului, si niste oameni s-au chinuit din greu sa il faca frumos.
Te superi daca sunt nene dar totusi iti raspund?
Prima a-ntaia: esti un fel de George Clooney, Justin Bieber,...,..., am uitat acuma cum il chema pe ala din Top Gun, adica arati bine. Si cu chitara..toate fetele cad in limba dupa baietii care canta la chitara, sunt romantici, misteriosi..bla-bla, stim noi adevarul, dar bine ca asta cred ele.winking
A doua: Daca intr-adevar cauti o fata buna, sa te iubesca sincer si sa aveti ceva serios, n-ar trebui sa te intereseze aspectul. O fata te iubeste si daca n-ai o mana, si daca ai cicatrici pe obraz, si daca o ai mica, pentru ceea ce esti, asa cum si tu poti iubi o fata chiar daca e grasa, slaba, sau sufera de strabism. Iubirea functioneaza la fel in ambele sensuri: fii exact asa cum ti-ar placea tie sa fie o fata, doar ca, fii barbat(o tii in brate cand plange, o asculti cand vorbeste, ii dai incredere in ea spunandu-i lucruri frumoase, etc).
Hai sa iti spun si partea comuna: iubeste-o asa cum e, nu incerca sa o schimbi, adapteaza-te tu dupa cum e ea, ofera-i siguranta relatiei, sun-o doar sa vezi daca e bin, doua minute, chiar daca esti grabit, ai grija de ea atat cat poti, tine minte ce fel de inghetata ii place, ce muzica, ce vise are, si mai ales, ce nu-i place, ca sa nu o superi, tine-o in brate si spune-i ca o iubesti, inchide ochii cand o saruti, las-o sa vorbeasca despre ce ii place ei si daca te intreaba : imi sta bine cu alb sau cu rosu?, tu sa-i spui ca ii sta bine in orice! Dar pentru ca trebuie sa aleaga, alege haina mai frumoasa, nu haina care o face mai frumoasa, ca altfel e jale: adica asta ma face urata? laughing)
lasa aspectul. poate te musca un caine de fata, si n-ai bani de operatii. Cauta o fata care din contra, sa nu aiba incredere in tine pentru ca ai aspect de macho si nu vrea sa riste.winking Intelegi fenomenul?
Bafta!

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

De ce tot timpul ca sa impresionati pe cineva, va schimbati? Decand ca sa cuceresti pe cineva trebuie sa-ti schimbi la tine anumite lucruri care s-ar putea sa-i placa persoanei iubite? Ai avut o reletie serioasa, nu? Pai atunci cred si eu ca nu-ti pasa sa te schimbi si acum vrei sa te schimbi pentru o fata?

| valentingb a răspuns (pentru fadnox):

Da, da, da, se potriveste de minune!
Altul care vrea sa impresioneze cu "muschiul" laughing
Sigur, doar cu aspectul gaseste multe fete, dar pentru ceva serios, mai trebuie maturitate, respect, implicare, devotament...