| IncorrectUsername a întrebat:

..Peste 3 zile cel mai bun prieten al meu care m-a ajutat la nevoie si inca ma ajuta,pleaca in Germania...Ce cadou pot sa-i fac (o amintire, ceva)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou care să aibă imprimat o poză cu voi doi. Nu e scump.

12 răspunsuri:
| DunkelheitBu a răspuns:

Ce zici de un tricou de al tau sau ceva al tau happy

| Jerry_Alex_1999 a răspuns:

Pai i-ai putea pune o poza cu voi 2 intr-o rama. big grin sau un obiect care stii ca si-l doreste si inca nu-l are.

| IncorrectUsername explică (pentru anonim_4396):

Stii cam cat ar costa? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IncorrectUsername):

5 -10 lei big grin

| MariusBoy2013 a răspuns:

Salut!
Ai ceva la care ti mult?(normal.)
Daca el stie deja ca ti mult la acel obiect si il dai lui o sa ii arati ce fel de prieten estiwinking!

| Babydin4you a răspuns:

Un lucru personalizat, poate care sa ii aminteasca de o intamplare cu tine happy. Poti sa ii faci tu ceva, sau poti sa ii dai ceva al tau care sa ii aminteasca de tine si de clipele petrecute impreunawinking!

| Neena a răspuns:

Un breloc original si sa fie scris pe el ceva cuvinte din partea ta

| andru10best a răspuns:

Un tricou pe care sa scrii amintiri sau expresii cu ce va caracterizeaza. Uite aici un exemplu: http://www.surprizewow.com/cadouri/bluza-handmade-cu-personalitate/

| IncorrectUsername explică (pentru anonim_4396):

Pai,si la ce magazin il fac(magazin de ce, adica de hainelaughingsau de altceva)? Ca n-am m-ai facut pana acum...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IncorrectUsername):

Păi nu știu, întreabă cunoștințe, sau pe la diverse magazine.
La mine în oraș se fac la o librărie.

| IncorrectUsername explică (pentru anonim_4396):

Aha,ok,mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IncorrectUsername):

Sau dacă vrei online, dar nu știu cât durează livrarea.

http://www.tricouri-personalizate.eu/