| anonim_4396 a întrebat:

happy...plac o fata,ba nu, IUBESC o fata, si este si prima mea dragoste, am mai fost cu ea de 2 ori dar CEE CONTEAZA? Ea stie cat de mult o ador, cand o vad, as vrea sa o sarut din toata inima mea, i-am trimis mesaje de dragoste dar NU MA PLACE.
Ce pot face ca sa pot fii cu ea?

P.S. Cei care vor sa faca misto sa stea deoparte

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și cu ce ai dori să te ajutăm? big grin

| Catzelush a răspuns:

Scz...nu s-a postat toata intrebarea.

| MenInShadow a răspuns (pentru Catzelush):

Posteaz-o inca odata full, ca sa te putem ajutahappy

| Catzelush a răspuns:

Salut TPU ...plac o fata, ba nu, IUBESC o fata, si este si prima mea dragoste, am mai fost cu ea de 2 ori dar CEE CONTEAZA? Ea stie cat de mult o ador

| Catzelush a răspuns (pentru Catzelush):

Offf...mai incerc o data...

| Catzelush a răspuns:

Salut TPU ...plac o fata, ba nu, IUBESC o fata, si este si prima mea dragoste, am mai fost cu ea de 2 ori dar CEE CONTEAZA? Ea stie cat de mult o ador, cand o vad, as vrea sa o sarut din toata inima mea, i-am trimis mesaje de dragoste dar NU MA PLACEcrying.
Ce pot face ca sa pot fii cu ea?

P.S. Cei care vor sa faca misto sa stea deopartewinking

Apache
| Apache a răspuns (pentru Catzelush):

Omule uneori cand nu este reciproc este mai bine sa o lasi balta...iti faci si tie si ei un bine

| paramore_7972 a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca o zapacesti toata ziua cu mesaje.

| Catzelush a răspuns (pentru paramore_7972):

I-am trimis doar vreo doua...nimic mai multwinking