| Fcog_Marius_1998 a întrebat:

.. Spuneti-mi si mie un joc sau mai multe cu masini in care sa se vada din masina.Nu vreau sa fie cu curse si nici cu tiruri...Tin minte cand eram mai mic acum 4-5 ani ca ma jucam un joc si ma plimbam cu o masina prin oras si daca gaseam o masina in parcare apasam enter si o conduceam.Dau FUNDA plus VOT;*

4 răspunsuri:
| dana1407 a răspuns:

Nu era Gta Vice city?

| imi1234 a răspuns:

Gta san adreas gta vice city
uite un link pe care poti sa il dowloadezi

http://kickass.to/gta-vice-city-full-version-t5436553.html

FUNDA?

| Fcog_Marius_1998 explică (pentru dana1407):

Era un joc doar cu masini nu era Gta...la gta nu se vede din masinasad

| Fcog_Marius_1998 explică (pentru Fcog_Marius_1998):

Nu este Gta vice city.Nu este nici Gta.Nu vedeai omul tau.Tu vedeai doar din masina.