| BaRbIe14 a întrebat:

Stie cineva de ce mi se blocheaza pc cand incerc sa fac un clip video pe Movie Maker? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu este nici din cauza ramilor, nici a procesorului, problema este de la movie maker.
Asa pateam si inca patesc si eu cand folosesc movie maker.
Este bun programul daca nu faci filmulete foarte mari, dar la multe minute, si normal, multi mb, se blocheaza sau da eroare.
Iti recomand sa folosesti Camtasia Studio 7, este cel mai asemanator program cu movie maker, usor de folosit, si spre deosebire de maker, are si mi multe optiuni, cu care poti face video-ul mai frumos, si il poti salva si HDwinking

4 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Poi...inchide rstul aplicatiilor in timp ce folosesti asta

poate e din cauza ramilor sau procesor :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai viteza mica de la procesor ori nu ai stiut tu de unde sa il iei si l-ai luat cu virusi

| BaRbIe14 explică (pentru MenInShadow):

Si de unde pot sa descarc Camtasia Studio 7batting eyelashes?

| MenInShadow a răspuns (pentru BaRbIe14):

Pira.te Ba.y