| JustM3JustABoy a întrebat:

Stiu ca dupa anumite absolvirea liceului, la unele profile, ti se da o diploma ( de exemplu dupa Economie poti lucra imediat ca si contabil). Intrebarea mea este : dupa filologie-lb. engleza intensiv ce pot lucra? sau dupa profilul chimie-biologie? dupa acest profil am auzit ca pot lucra ca si farmacist... Sper ca nu am gresit categoria, Mersi!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ziua de azi daca nu ai facultate nu prea te angajeaza nimeni.Nu mai socoti atata.

| JustM3JustABoy explică (pentru darrio2007):

laughing bun raspuns