| Mik3 a întrebat:

Vreau sa aud cateva pareri de la voi in legatura cu o fata, deci uitati cum sta treaba, am iesit cu ea de cateva ori si ultima data cand am iesit au mai venit si 2 prientene de-ale ei si a inceput sa vb cu ele despre fosti, "actuali", etc prieteni (iubiti) ca nu ma intereseaza, in fine eu m-am simtit prost si intr-un final i-am spus ca m-a deranjat acest lucru si ca eu ies cu ea ca imi place foarte mult, dar ea a zis ca daca nu mai vreau sa iesim sa ii spun. I-am spuns ma rog de ea de zeci de ori sa iasa pe afara si nu vrea si raspunsul ei a fost ca nu vrea sa imi dea cine stie ce sperante. Iar cu ceva timp in urma ma luase in brate, ma tinea de mana...CE SA CRED? Spuneti care este si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai e clar ca te place, dar are un motiv pentru care nu vrea sa iti dea sperante, iar tu va trebui sa il afli. Pana atunci incearca sa fi si tu putin mai indiferent, se va intreba ce e cu tine. Poate ca mai sufera din vreo relatie anterioara si tu trebuie sa o iei usor. Incearca sa fi mai rezervat si sa nu ii spui inca ce te deranjeaza, cum i-ai spus acum, pentru ca poate i s-a parut ciudat sa ii spui asta odata ce nu sunteti impreuna. Incearca sa afli poate de la vreuna din prietenele ei de ce se fereste de o relatie cu tine, poate vei afla.

3 răspunsuri:
| Mik3 explică (pentru IsabelaIssa):

Mersi, chiar ai dat un raspuns bun!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Mik3):

Cu placere. Sper sa te ajute happy

| CrazzzyA a răspuns:

E foarte clar. Fata vrea sa scape de tine. Din moment ce iti spune ca nu vrea sa-ti dea sperante si mai ales ca nu mai vrea sa iasa cu tine, e clara treaba. Nu o mai interesezi si nu mai vrea nimic cu tine.
Incearca sa o lasi in pace si sa incepi sa iesi cu alte fete. Poate o sa-i fie ciuda si va vrea sa se intoarca la tine laughing