| Hingan_Mihaitza_Boy_1994 a întrebat:

vreau un sait cu pantaloni care scrie pe ei justin bieber VA ROG

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă există aşa ceva te rog să mă anunţi. să ştiu să-mi pun capăt zilelor.
Dacă totuşi vrei să faci asta (deşi nu ţi-aş sugera) cumpără-ţi o pereche de pantaloni de trening negrii şi imprimă poza cu faţa lui Justin Bieber pe ei... Poziţionează-i şi tu faţa pe partea de sus, dacă mă înţelegi.

| AIPS a răspuns:

Cumpara-ti niste pantaloni normali, de preferat egari si du-te cu ei la un magazin de imprimeuri si iti vor scrie ei justin bieber \happy

| horansgang a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-ţi mai împrăştia ura peste tot, te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru horansgang):

Dragă fanule Justin Bieber, ăsta sunt eu. Dacă nu îţi convine sau nu îţi place te invit să nu mai citeşti, te rog.

| horansgang a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi dacă ţie nu-ţi place Justin, ţi-aş sugera să stai departe dacă întrebările sunt despre el. Şi de asemenea puteai doar să-i spui ce ştii despre întrebare lui, nu să adaugi comentari răutăcioase la adresa artistului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru horansgang):

Dacă începi să plângi, fă-o în altă parte. Nu am timp de plozi ce se plâng online când cineva le jigneşte "artistul".
Deci, grow up and talk to me then.