| Anonimity a întrebat:

vreau urgent sa ma ingras pana la toamna. Nu pot orice as face, mananc pana nu mai pot, iau tot felul de vitamine gen supradin, vitamax, calciu, magneziu de doi ani si nimic. Nu am 20 de ani si nu pot sa iau proteine si in plus nu vreau sa o fac. Stiti vreo metoda functionala? imi urasc corpul... nu vreau raspunsuri gen,, asta e nu ai ce sa faci " Dau funda

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Ai arderile accelerate, fa-ti dozarile hormonale.
Pa, pa.

| Anonimity explică (pentru Legiuitoarea):

Cum dozarile hormonale? poti fi mai explicita?

| alionadoareu a răspuns:

De obicei ingrasa painea, macaroanele, dulciurile insa daca ai arderile asa bune nu stiu daca o sa se puna pe tine. Mai bine apuca-te de sport/sala si mananca multe proteine ca sa pui muschi, nu grasime.O sa pui ceva pe tine pana-n toamna daca lucrezi constant.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru Anonimity):

Buna din nou.
Mergi la endocrinologie, acolo se fac aceste analize, se recolteaza din sange venos!
Pa, pa.

| Anonimity explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi, pa