| BMS a întrebat:

Salut tuturor! Am ajuns la 20 de ani fara sa stiu care imi este adevaratul meu scop in viata. Stiu ca nu sunt singurul si ca mai sunt si altii dar am ajuns la o anumita limita. De mic copil am avut probleme familiale certuri, etc. Fac si sport cica e 10 ani (Lupte) si e singurul lucru la care sunt bun si singurul lucru care iubesc...dar se pare ca nici sport numai pot sa fac deoarece obosesc mult prea repede, iar vazand pe ceilalti ca trec peste mine,simt invidie,ura,gelozie si ma macina in interior deoarece am mandria mea,in fine o duc prost pe toate planurile vietii (fete,bani, sanatate, prietenie). Stiu ca trebuie sa gandesc pozitiv, ba chiar sunt un visator inrait dar stiti bine vorba : Cu cat iti doresti mai mult cu atat mai rau exista riscul de dezamagire mai mare. Mi-am pierdut curajul si am teama de nereusita in tot ce m-as implica. Tot ce mi-as dori ar fi sa stau pe plaja sa vad apusul si rasaritul si sa-mi gasesc pacea sufleteasca ca daca nu o ai inseamna ca nu ai nimic. Un sfat ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LittleLady a răspuns:

Esti o persoana linistitoare.Transmiti pace celor din jurul tau, eu asa simt.Fa ceea ce-ti cere viata."In viata atitudinea nu aptitudinea determina altitudinea!"Mi-a spus o prietena buna candva, vorbele astea dulci m-au ajutat mult. Sper sa te ajute si e tine! O zi buna.:*

| BMS explică (pentru LittleLady):

Am ramas in oras de dragu parintilor si le-am facut pe plac desi poate, pardon nu poate ci sigur as fi fost mai bine. Daca aveam curajul si tupeul necesar aveam parte de un mai bine, deoarece imi place sa calatoresc sa fiu departe de problemele mele sa fiu libertin, dar parintii mei nu au inteles, nu au inteles ca trebuie sa-mi fac eu propria mea viata neavand incredere in mine ca o sa esuez. O sa ma ajute mult ceea ce mi-ai zis. Multumesc frumos si iti doresc ca tu sa-ti indeplineti toate dorintele.

| LittleLady a răspuns (pentru BMS):

Si eu imi doresc.Si imi pare rau ca nu ai putut face ceea ce-ti doreai, ci a trebuit sa faci ceea ce credeau parintii tai ca e mai bine pentru tine.Esti un baiat incredibil de sensibil, din punctul meu de vedere, iti doresc tot binele din lume, si pe viitor sa-ti urmezi visele, fara sa te temi de urmari.Infrunta totul cu fruntea sus, caci invingatorii se vor vedea la sfarsitul luptei!

| BMS explică (pentru LittleLady):

Ai putea sa-mi lasi id-ul tau de messenger in mesaj pe privat?