| Sevilla a întrebat:

Urmează sa dau probele la armata, trebuie neaparat sa ma bărbieresc?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Dar cand ai văzut tu soldați cu barbă?

| Sevilla explică (pentru LPCTSTR):

Eu zic sa o port și la probe, dacă intru normal ca o rad.

| Basilievski a răspuns:

Depinde cat de mare e barba. Daca nu e foarte observabila, nu se va lega nimeni de tine.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Iti recomand sa te barbieresti, dai o alta impresie si chestia asta conteaza ( se mai uita aia la tine ). Apropo, unde si la ce dai?

| Kerre a răspuns:

Acum depinde cat de mare o ai, daca o ai destul de mare si se observa bine atunci da, trebuie sa te barbieresti, dar daca nu atunci cred ca poti sa o mai lasi putin.