| feng a întrebat:

vreau niste prieteni de vreo 13, 14 ani, care se pricep la modificarea videourilor. as vrea sa facem o echipa de filmat ca: tequila, ceva de genu'. adresa mea de id este: feng.mario@yahoo.com. va rog eu mut daca puteti contactati-ma.
eu stau in Bucuresti, mai multe detalii pe mes.va rog eu. happy

Răspuns Câştigător
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Daca vrei sa-l faci praf, pune copii de 13/14 ani sa umble. Este nevoie de un electronist de meserie sau macar un pasionat de electronica dar mai mare de varsta

4 răspunsuri:
| feng explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Da

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Vrei sa vomite pe tine?

| feng explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru feng):

Era pentru satanika.Pa.