| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa imi tai spranceana in 2 exact ca si Alex Velea. Cu ce ar trebui sa o tai? Cati dinte voi aveti sau ati avut? Ce parere aveti despre asta?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa arati ca un cocalar

| GhostBehindTheDoor a răspuns (pentru suntserios):

Chiar ca o sa arate ca un cocalar.Iti zic eu ce prostie a facut un coleg de-al meu:Vroia sa aprinda tigara mamei lui si s-a ars la spranceana si arata cam cum vrei si tu sa arati.Mie mi se pare de prost gust.Mai bine stai asa cum esti cu aia sau fara aia tot o sa te placa/nu o sa te placa fetele.Succes.
P.Sbig grinaca faci asa mi se pare ca locul se va acoperi la loc laughing.
Funda?

| thegatekeeper a răspuns:

Personal, nu imi place deloc si mi se pare aiurea. Insa daca vrei sa faci asta, poti incerca sa smulgi cu o penseta firele de par din spranceana din zona respectiva sau sa incerci sa razi cu o lama partea aceea, dar nu sunt sigura daca ultima varianta va functiona.

| Kodokuna a răspuns (pentru suntserios):

Dar cat de dur...