| HttpsZino a întrebat:

Salut! Vreau sa-mi iau niste căști cu bass puternic "sa mi bubuie timpanul" vreau ceva calitativ și bun.
Mă uitasem la jbl 230nc cică sunt jale că merge una cealaltă ba, la wave beam sunt bune dar și alea au probleme de încărcare. recomandări?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei să rămâi fără auz in câțiva ani?

| glock17 a răspuns:

Si eu caut ceva de genul si de cam un an si ceva am boAt rockerz 400, la vreo 90 de lei. Se aud perfect si au bass boost. Totusi, daca vrei un bass boost extrem, iti poti lua Skullcandy Crusher EVO, le poti modifica boost-ul, se aud excelent si sunt durabile, insa alea costa undeva la 650, dar isi merita toti banii.