| x2gk9r a întrebat:

Salut…vreau un sfat
Am o prietena 2 ani de ceva timp s-a schimbat:ma injura,trage de mine,ma face in toate felurile…si daca nu vb cu ea i e ciuda…
Deja mi-a ajuns mai ales ca mis baiat am mai ajuns la politie din cauza ca am batut o fata nu vreau sa ajung din nou din cauza nervilor tot vreau sa stau calm.dar vad ca ma provoaca, trage de mine. tot zice ca ma loveste…e un chin credeti ma, mai ales ca o vb si de o colega prost si pe ea o stie tot cartieru ca i o …
Eu am zis si inchei maine cand ajung la scoala deschid subeictul si incheiem prietenia cu acest monstru nu il pot numi om
Sfaturi?

2 răspunsuri:
| x2gk9r explică:

Doar ca chestia ca e doar pe bataie eu am zis ca i spun totul pe fata exact cum ea imi zice eu i intorc roata si daca e sa se bata sa se bata cu colega eu nu mai ma bat punct.

| sierra1 a răspuns:

"am mai ajuns la politie din cauza ca am batut o fata... Sfaturi?"

stai in banca ta bădărane, aia să faci!
Imi pare rău că nu te-au legat