| anonim_4396 a întrebat:

Am o imagine si vreau sa o maresc sa o fac 800x600 dar nu stiu cum am incercat pe internet cu picresize dar nu merge ce sa fac help me!
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| ItsallAboutLove a răspuns:

Păii. Ai putea incerca pe picmonkey.com. thinking Dar pe bune că nu stiu altfel cum să te ajut. K BYe! wave

2 răspunsuri:
| Colala a răspuns:

Depinde ce poza i scoasa pe foaie sau pe aparatul foto cu carp. Daca ii pe foaie scoasa atunci mergi la cineva specializat si to mareste el. Daca ii pe card tot asa dar trebuie sa aiba grafica buna!

| MarianWLF a răspuns (pentru ItsallAboutLove):

Multumesc mult a mers chiar nu stiam de site, am facut si ce dimensiune am vrut am si modificat-o arata mult mai bine.