| xXNikeXx a întrebat:

Salutare as vrea sa devin inspector opc va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns primeste funda si ii voi ramane dator adica ce profil sa ma duc cat voi sta acolo ce teste voi da va multumesc p.s sa raspunda doar cei care au fost acolo

Răspuns Câştigător
| PORC3 a răspuns:

Cati ani ai?
daca ai 14 ani si intri acum la liceu. te duci la un liceu specializat. profilu se numeste controlu calitati si ceva de genu.laughing eu sunt la el da am uitat cum se numeste laughing. 1 an faci materiile prime si microoorganismele. anu2 faci analize de laborator anul 3 practica multa si anu4 faci deja olimpiade de lab oratoare si inspectii directe catre fabrici,. dar ca sa te faci inspector opc ar trebui ca dupa liceu sa mai faci si facultatea specifica.

2 răspunsuri:
| xXNikeXx explică (pentru PORC3):

Multumesc imi poti lasa un id de messenger

| PORC3 a răspuns (pentru xXNikeXx):

Control.desire