| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare, cam ce preturi au stomatologii in orasele mari cum ar fi Cluj, Brasov sau Iasi?
Gen la Plombe, implanturi, activarea pe luna la aparat dentar la 1 sau 2 aparate, sigilări etc, in orasul meu mic sunt cam asa:
Activarea 60 lei la un singur aparat si 120 lei la două!
Scos:150 lei
Plombă :150 lei
Coroană 300 lei
Nu stiu la implanturi!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nyoentox2002 explică (pentru hexagonulpentagonal):

Preturile sunt mai mari decat cele pe care le-am mentionat?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atât te costa da îți scoți o masea, 120 - 150 de lei. Restul este posibil sa coste mai mult, o plomba poate ajunge și la 250, depinde de cabinete. Restul nu știu cât costa, dar voi afla când ma voi duce la stomatolog cât de curând.

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Da preturi mai mari chiar si duble.Eu zic sa îti repari dinti la tine in oras sau undeva unde au mai facut persoane cunoscute ție

| nyoentox2002 explică (pentru Anonimulantisocial17):

Eu gen vreau să mă mut in alt oras si mă poate lua pana într-un an să termin toti dintii! Dupa vrea sa ma mut, numai ca o sa trebuiasca sa platesc activarea!