| andreimihai99 a întrebat:

Salutare, considerati ca este o greseala ca baiat sa ai repere pe Instagram din vacante, sau este neatractiv pentru femei?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Da, e frumos pentru ca arata ca esti un baiat care apreciaza si se bucura de o vacanta si nu face fite si fuguri

| JohnnydeFeer a răspuns:

Eu asa fac big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Ma lasa perfect rece ce postezi tu pe Instagram, ca seriozitatea unui barbat nu consta in postari de cocota, ce faci la tot pasul, ce mananci, cum te scarpini ori etalarea masinii ori a muschilor.