| mirunic200185 a întrebat:

Salutare!
Mi-ati putea da niste idei pentru costumul de halloween?
Avem un party la scoala si habar n-am cu ce sa ma imbrac. O.o =]]] Mercii

Răspuns Câştigător
| EchoDemon a răspuns:

Vrajitoare. E cel mai usor de realizat. Iti iei o rochie neagra, matura, o palarie probabil inchiriata daca ai atunci e ok ...si poate vrei sa-ti vopsesti fata in verde.

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Un costum usor de facut http://img2.rnkr-static.com/......istory.jpg

| aviii a răspuns:

Pai depinde de buget si varstalaughing Daca esti asa mai mica poti fi un fel printesa, sau vrajitoare(asta e foarte usor). Dar poti fi si zombi(e mai greu, daca il vrei si detaliat), fantoma sau personaje si de ce nu si persoana. In plus e pentru scoala deci nu trebuie atat de complicatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa.

| mirunic200185 explică (pentru aviii):

Printesa? O.o cati ani crezi ca am >? =]]]]

| mirunic200185 explică (pentru anonim_4396):

Am 14 ani =]]] Wtf, printesa? O.o =]]]]

| aviii a răspuns (pentru mirunic200185):

Trebuia sa specifici atunci... in imagine nu pari de 14 ani big grin scuze :*