| JeSuisFrancais a întrebat:

sunt intr-a 8-a si vreau sa dau la filologie. vreau sa imi povestiti ce se mai face acolo.doar cei ce sunt sau au fost va rog.ce materii noi o sa am? ce o sa facem? avem multe teme? povestiti-mi va rog! noi nu prea facem latina la scoala pentru ca facem limba romana.pana acum am facut doar vreo trei ore, doar.cum as putea sa invat latina acasa? e greu de invatat? din ce dau teza la laina? la ce mai dau teza? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Eu am fost intai la sectie de stiintele naturii si apoi m-am mutat la filo, sunt mai putine teme decat la stiinte, mate, chimie, bio o ora pe saptamana,
teze: romana, latina, engleza, istorie/geogra
latina depinde de profa, eu nu am facut mai deloc

1 răspuns:
| Okami23 a răspuns (pentru Okami23):

Mersi de funda