| Anonimus2x2 a întrebat:

happy Am nevoie urgent de 5 euro pe cosmote, cartela reincarcabila...O sa va dau inapoii cei 5 euro Marti seara, dar acum am mare nevoie si nu am de unde sa fac rost de bani! :-

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Frate, cine crezi ca iti da pe aici, doar asa 5 euro? Hai sa fim sinceri, totusi.

| Anonimus2x2 explică (pentru Vasybulan):

Incerc,am mare nevoie... poate se gaseste cineva cu inima buna sa ma ajutehappy... oricum chiar ii dau inapoi marti seara cand fac rost de bani.