| grgdlk a întrebat:

Spuneti mi jocul pc care v a placut cel mai mult, eu nu stiu ce sa mai joc poate mi dati o idee

Răspuns Câştigător
| broascadilie a răspuns:

Chestia e ca tu te referi la '' sa nu se vada corpul player-ului '' adica mai bine first-person shooter, alea sunt cum zici tu.Mie imi place mai mult astea cu 3rd person shoter unde '' se vede personajul si miscarle lui.Modern Warfare 2 si 3 in caz ca nu le-ai incercat

2 răspunsuri:
| broascadilie a răspuns:

Splinter Cell Conviction imi place enorm! Si in general toata seria Splinter!
Daca esti fan al shoterelor tactice, asta-i pentru tine
Fa-ti cont pe Tunngle acolo poti juca multe jocuri online, e ca si Hamachi

| grgdlk explică (pentru broascadilie):

Mie splinter cell convinction nu mi a placut si nici unul dintre ele si genul ala de jocuri in care se vede player ul nu mi place, ceva gen dead space daca stii sa mi spui ar fi perfect, oricum iti multumesc mult si o sa intru pe tunngle sa vad despre ce este vorba,
Mai zi-mi jocuri care ti au placut in afara de toate seriile assassin
Bioshoc
masseffect
singularity
timeshift
spiderman
F.E.A.R
Orice in afara de astea si sa nu se vada corpul player-ului
si daca n ai jucat dead space incearca l eu cred ca o sa ti placa f mult, incepe cu prima parte