| anonim_4396 a întrebat:

stiti de unde pot descarca Jurnalele vampirilor vol 8?

Răspuns Câştigător
| alexboyx a răspuns:

Lumy cartea e aparuta in 2012 daca nu ma insel, de aceea sunt slabe sanse sa o gasesti online gratis...totusi o poti cumpara de aici, e numai 40 lei http://librarie.carturesti.ro/......oma-274445 Ce poti citi online sunt celelalte 2 volume, respectiv ''reuniunea'' si ''caderea noptii''... FUNDA?:)))

2 răspunsuri:
| alexboyx a răspuns:

Lumy,daca pot sa iti spun asa, in primul rand vreau sa te felicit ca inca mai citesti carti, pentru ca in ultimul timp foarte putini o fac...totusi corecteaza-ma daca gresesc si este vorba de filmele din seria respectiva.totusi da-ne mai multe detalii ca sa te putem ajuta.anyway daca vrei totusi te pot ajuta...trimite-mi doar un msj cu mai multe detalii.o seara frumoasa

Alexwinking

| luminita84 a răspuns (pentru alexboyx):

Sunt dependenta de citi laughing). este vorba de Fantoma de L.J.Smith (vol. 8 Jurnalele Vampirilor). Nu sunt in tara sa o pot cumpara si imi place foarte mult aceasta serie de carti. Serialul nu prea imi place ca se abate mult de la carti...dar ma rog fiecare cu gusturile lui. Sper ca v-am dat mai multe detalii despre ceea ce cau. Pupici la toti.