| Iacob2013 a întrebat:

Salutare tuturor...
Am o prietena de 3 luni si inca nu am avut raporturi sexuale, dar problema e ca e virgina, Suntem ambii,
Intrebarea e cum pot sa-i zic sau in ce mod sa-i zic ca vreau sa fac dragoste cu ea... vreau sa fie ceva frumos ca prima data fara alcool chestii de alea
fetelor putin ajutor
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| RzVq a răspuns:

Bai taticule daca nu vrei sa ii spui in fata chesia asta ca s-ar putea supara atunci dai de inteles din gesturi fapte si daca vezi ca te refuza inseamna ca nu e pregatita...

| Iacob2013 explică (pentru RzVq):

Ba nu, vreau sa eu spun in fata dar nu stiu cum, in ce mod

10 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu nu stiu ce varsta ai nici tu nici ea, asa ca ma abtin de la sfaturi. Poate ca nici nu aveti vreo educatie sexuala, poate ca ea nu e pregatita. Asigurati-va ca stiti tot ce trebuie sa stiti inainte de a face ceva, nu ignorati prezervativul, iar daca sunteti mici mai bine lasa fata in pace.

| Iacob2013 explică (pentru IsabelaIssa):

Nici nu m-am gandit sa evit prezervativul, dar pina la el e un salt mare pe care nu stiu cum sa-l fac

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Iacob2013):

Vezi ca e inca minora, iar tu nu! Tu incearca, dar sa nu o sperii, pentru ca pe urma intelege ca doar asta vrei de la ea. Daca refuza nu mai insista.

| hhhapciuuu a răspuns:

Ii spui, ca trebuie sa se pregateasca si ea, daca o iei prin surprindere o sa se supere

| Iacob2013 explică (pentru hhhapciuuu):

Scuze dar nu inteleg ce vreai sa zici

| SyndicateX a răspuns:

Cheamo la tine la un film cand esti singur acasa alegi unul romantic, in timpul filmui incepi sa o saruti pe buze, apoi pe gat, ii faci complimente si vezi cum reactioneaza daca ii place incerci sa ii dai bluza jos daca vezi ca refuza inseamna ca nu e pregatita pentru mai mult.Ai grija sa nu te grabesti.Sa nu o stresezi cu chestia asta ca vrei sa faci dragoste cu ea, s-ar putea supara.

| Iacob2013 explică:

Nu cred ce e o idee buna e foarte timida, nu cred ca ar accepta sa vine la mine