| anonim_4396 a întrebat:

Salutareeee
Va rog ajutati-ma
Vreau sa incerc ceva nou cu iubitul in timpul dragostei... ceva idei?
Fundita

4 răspunsuri:
| evelyn000 a răspuns:

Buna. sunt o gramada de filmuete pe net asa ca ai putea gasi ceva sa te inspire. poti sa te imbraci in ceva sexy cum ar fi stokings si tocuri cu un corset frumos. ai putea sa-l legi la ochii in timp ce faceti dragoste sau sa-i legi mainile. ca de inceput ai putea sa-i faci un dans erotic. de asemenea ai putea incerca si sexul anal sau oral. mult succes si nu uita ca in pat totul este posibil

| ParadiseSD a răspuns (pentru evelyn000):

Multumesc multhappy

| evelyn000 a răspuns (pentru ParadiseSD):

Primesc si eu funtida?

| evelyn000 a răspuns (pentru evelyn000):

Fundita*