| Farcas a întrebat:

Sambata asta va fi ziua prietenei mele cele mai bune.Implineste 17 ani.Nu stiu ce cadou sa ii mai fac.3 ani la rand i-am luat numai tricouri, maieuri etc.Anu asta m-am gandit la ceva mai special dar nu stiu daca o sa-i placa.m-am gandit sa-i iau un tort de la o cofetarie, ce parere aveti? se cuvine sai cumpar asa ceva? si da.as mai vrea ceva pe langa dar nu stiu ce. Ceva ideei? thx happy

13 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

E de datoria ei sa aduca tortul.Intereseaza de hobby-urile ei si cumpara-i ceva care s-o ajute.Sau un album cu trupa pe care o iubeste si nu are Cd-ul cu ea.

| Farcas explică:

Dar tot nu mi-ati zis ce parere aveti de idee cu tortul :-s

| catalina_2916 a răspuns:

Eu zic sa-i faci cadou o poza voi doua, intr-o rama pe care sa scrii:best friend foe ever... j un ceas.sau un inel...eu asta i-as oferii. q sigurantza o sa-i placa. j s-o mai invinti j in locul in care ii place ei cel mai mult sa mearga...

prfml
| prfml a răspuns:

Merge un parfum, neaparat sa fie si un bilet la lotowinking

prfml
| prfml a răspuns:

Tortul va fi datoria si placerea ei in acelasi timp, ar trebui sa ii lasi ei onoarea cu tortul.

| yoannah a răspuns:

Eu...
i-as lua pe langa un tort de ciocolata:X:Xdrooling
si o pereche de cercei de argint (sau de aur0
depinde ce poarta prietena tabig grin

| tukhey23 a răspuns:

Un tablou cu voi doua, cred ca e perfect.Vei fi mereu langa ea happy

| ellai a răspuns:

Un tablou cu voi 2 si poti lua o perna (sau altceva) pe care o poti personaliza. poti scrie best friends forever happy, sau ceva de genu.

| naty_3185 a răspuns:

Daca dispui de bani, ii poti cumpara cartea" luna noua" sau twilight, sau un parfum! depinde ce alegi tu! poate te mai gandesti la alte optiuni!

| naty_3185 a răspuns:

Daca dispui de bani, ii poti cumpara cartea" luna noua" sau twilight, sau un parfum! depinde ce alegi tu! poate te mai gandesti la alte optiuni!

| samur1 a răspuns:

Cu un parfum, rezolvi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Tortul poti sai daruiesti in orce zi, adica obisnuita.Trebuie ceva neobisnuit, ceva care sasi aminteasca de tine cred ca o rama frumoasa cu poza ta sau a voastra impreuna...

| miky008 a răspuns:

Da ai puteai sa iei un tort personalizat cu ce stii ca ii place iei ciocolata, caramel stii tuhee hee Si sa scrii p el bff sau cu poza voastra p el tongue Poti sa faci la comanda dar costa destul d mult