| ihacoswhy a întrebat:

Sasuke si sakura se vor saruta vreodata?

4 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Nu se stie inca, numai autorul mangai poate decide asta.Cei mai multi fani (printre ei sunt si eu) sunt pentru Naruto+Hinata si Sakura+Sasuke. Acum ramane decizia lui Kishimoto (autorul) desi am auzit ca a spus intr-un interviu ca nu va fi prea multa romanta in Naruto big grin.

| EyeCandy a răspuns:

Pana acum nu dar toti spera ca autorul sa introduca si secvente romantice.

| ihacoswhy explică (pentru EyeCandy):

Si eu sper ca ar fi mai intens momentul si mai mult suspans big grin

| xesusn a răspuns:

Poate happy