| alexalx1234 a întrebat:

Se mai merita sa spui unei fete ca o placi in ziua de azi?

13 răspunsuri:
| Anonim1a1 a răspuns:

Merita.Nu ai nimic de pierdut.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu orice fată merită (e valabil și pentru băieți, să nu mă considerați misogin big grin ).
Dacă ești într-o asemenea situație... Gândește-te cum ar reacționa fata aia dacă ar vrea să-ți dea un răspuns negativ... Dacă e genul care ți-ar zice doar ție că nu te place și vrea să fiți doar prieteni și apoi să vă prefaceți că nu i-ai zis că o placi, merită să încerci, dar dacă e genul care ar fi în stare să zică altora,, mi-a zis prostu' ăla că mă place dar eu nu vreau să am dea face cu el " sau ceva de genu', adică într-un fel să te și umilească puțin pentru sentimentele tale, eu consider că nu merită.

| hopeandpeace a răspuns:

Eu consider că merită. Dacă eşti sigur 100% de sentimentele tale, că o iubeşti cu adevărat, atunci da, eu zic că nu ar strica să încerci. Baftă!

| Plato a răspuns:

Desigur ca da.

| Bernardus a răspuns:

Nu, frate, nu merita, trebuie sa ii transmiti telepatic

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

laughing)))
E ca si cand ai zice daca merita sa ii spui mamei tale ca iti e foame. Adica e normal ca poate sa iti auda burta cum face si sa deduca ca iti e foame si la fel de bine si fata poate sa iti deduca comportamenul si sa inteleaga ca o placi.
Normal ca merita, ce naiba, e robot sau cum? De ce intrebi asta? :/

| RAY a răspuns:

Inainte de asta ce spui daca ai incerca sa progresezi nu sa stagnezi si apoi sa dai vina pe fete ca nu te plac, e mai bine in zona de confort nu, de ce sa progresezi cand poti fi misogin, frustrat, complexat

| ywar a răspuns:

Daca spui uneia care nu merita nici cat negru sub unghie, e pierdere de vreme. Trebuie sa stii cand sa faci asta.

| Andreeush a răspuns:

Dacă îți place acea fată bineînțeles că merită.

| OldSoul a răspuns:

Da, atunci cand o ceri de sotie.
Pana atunci, nu.

| RegeleTauIonut a răspuns:

Man gândeste putin femeile sunt niste ipocrite nu merita dovedit stintific

| zuppyby a răspuns (pentru RegeleTauIonut):

Sigur asta e parerea ta? sau esti si tu plagiator? Mai, daca te uiti numai dupa niste pitipoance cum sa nu fii lasat cu buza umflata? Eu zic ca pe parcurs, cand te mai maturizezi ai sa iti schimbi parerea.
PS: numai vb la general

| zuppyby a răspuns (pentru zuppyby):

Nu mai **