| roby_4802 a întrebat:

Se mai poate gasi o fata cu capu pe umeri sa stie ce vrea de la viata?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7889 a răspuns:

Crede-ma ca in ziua de azi multe fete sunt materialiste eu una nu sunt asa din pacate asta nu se apreciaza cred si de aia vreau sa ma schimb dar multa lume spune sa nu fac prostia asta care o sa fie cea mai mare greseala din viata mea.
cred ca fetele cu bun simt sunt si cele mai rare si din pacate sunt si eu printre ele si spun asta pentru ca un om de prea bun ce e e luat de prost daca nu am dreptate spune-mi sad

sper ca te-am ajutat
take care :*

9 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Da, eu.:p

| adisuper a răspuns:

Da,dar sunt pe cale de disparitie.

| Ionela_6633 a răspuns:

Sunt fete.de toate felurilelaughing trebuie doar sa alegi pe cine e bun

| roby_4802 explică (pentru Alexandra_7889):

Cati ani ai si de unde esti

| roby_4802 explică (pentru Alexandra_7889):

Roby88.info

| roby_4802 explică (pentru Alexandra_7889):

Da-mi id tau

| roby_4802 explică (pentru Ionela_6633):

Da cati ani ai 12

| Ionela_6633 a răspuns (pentru roby_4802):

| Ionela_6633 a răspuns (pentru Ionela_6633):

Dar de ce intrebi?