| MihailAndrei61 a întrebat:

Se poate scade nota la puratare pentru ascultarea cu căști la o alta ora in afara de cea de muzica?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, categoric este impotriva regulamentului scolar si se poate scade nota la purtare.
La scoala mergi sa inveti, iar la ore ai obligatia sa asculti ce preda profesorul, nu sa asculti ce vrei tu la casti, fiind considerata indisciplina.

| darrio2007 a răspuns:

Da.
Pentru ca apoi vii si te vaiti că ti se da test din ceea ce nu ti-a predat profesorul. Dar, din ce spui, realitatea este alta.