| METALL2000 a întrebat:

Selena Gomez si Justin Bieber se casatoresc?

10 răspunsuri:
| nicol_3839 a răspuns:

Se presupune ca da, dar nu se stie sigur

| MojooJoj0 a răspuns:

Nu as vrea, sunt prea mici

| positivity a răspuns:

De unde vrei să ştim ce fac ei?

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna,prietena mea:) Da, asa se zvoneste oricum as vrea sa se casatoreasca pentru ca se potrivesc.
Uite:
http://www.apropo.ro/......sc-8307755

| CrysaCrysy a răspuns:

Da! Se casatoresc!big grin

| Sashavalentine a răspuns:

Nu, nici nu sunt impreuna! :-J Selena a dat un interviu cum ca ea si Justin sunt doar amici si ca toate pozele de pe net pe care le vezi tu sunt facaturi! Doamne sfinte... cum sa fie Selena cu un baiat mai mic ca ea cu 2 ani?! straight face

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt permise casatoriile intre persoane de acelasi sex?

| gingergirl1 a răspuns (pentru Sashavalentine):

Doamne,esti pe dinafara(fara suparare) Justin si Selena formeza un cuplu din febroarie 2011! Si acel interviu de care zici tu este dat de foarte mult timp! ...Cat despre intrebare:Nu, nu se casatoresc(cel mai probabil nu acum)...

| DarkBlood32 a răspuns (pentru gingergirl1):

"febroarie"? straight face

| HermioneLove a răspuns:

Sa speram ca nu! Selena e draguta, frumoasa, talentata si sincera iar Justin un prost, tampit si imganfat! x-(
Nu se potrivesc iar pe langa asta sunt prea mici pentru asa ceva! Mai ales Justin care are 17-18 ani.