| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Serialu nini.am pierdut ceva episoade... da vreau sa caut pe wikipedia ~x( si nu pot ca is o gramada de nini in lume...Km o cheama? ( numele intreg)

41 răspunsuri:
| Adytzuuu a răspuns:

Florencia Bertotti - Nina "Niní" Gómez / Nicolás Zámpano

| INNA_7716 a răspuns:

NINI =Florencia Berotti

| Confucius a răspuns:

Of of of s-a terminat sad sad sad...o ce rau imi pare imi placea nini (florencia berroti)dar ce sa facem noi no so mai vedem niciodata nici pe cei din serial la revedere...

| cosmin0116 a răspuns:

Cauta pe cinemagia.ro sau cinemarx.eu Florencia Bertotti si acolo o vezi cum o cheama si cine si iti arata si zodia si anii, iar pe tomas il cheama Federico Amador, pe Martin il cheama Juan Manuel, pe Victor il cheama Esteban Meloni, pe Cecilia o cheama Paula Morales, pe Horacio il cheama Hector Diaz, pe Cici o cheama Iara Munoz, pe Sofia o cheama Paula Sartor, pe Lola o cheama Gigi Bonafino, pe Tony il cheama Juan Palbo, pe Chow o cheama Melanie Chong, pe Abel il cheama Valentin Vilafine si c-am atat stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama florencita bertoti cauta si ai sa gasesti
sau mai este varianta de a scrie wikipedia nini si dai la prima sau a doua chestie si ai acolo cum iii cheama pe toti actorii si cati ani au oricum cauta si sigur vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florensia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nina gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria florencia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia bertotti cauta pe peteava nu-s noi da is toate care au fost si la tv si in in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia Bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini/nina gomez/florencia bertotty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia bertoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie asa serialul nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia Bertotti...big grin.sunt o fana mare d-a ei... dar nu cauta pe wikipedia.ca nu gasesti.mai bine cauta pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nina gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt in serial o cheama ninina gomez si in realitate florencia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninita gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama florencia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia bertotii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia Bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia Bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florenci Bertotti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie nini-florencia berotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia berotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama Florencia Bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia Bertotti o cheama pe nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama Florencia Bertotti