| Claudia_3811 a întrebat:

Site-urile gen www.ascuns.ro sau invisible scanner sunt valabile? Pe un site imi spunea ca cineva ii offline si pe altul ca ii pe invisible! Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Sincer? Nu cred ca sunt prea bune. Mi s-a intamplat sa fie cineva online(stiam sigur ca nu e online doar la mine) iar cand verificam sa apara id-ul la offline.Si nu este prima oara cand se intampla.
So...eu una nu prea am incredere in ele.happy:p

86 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Pulso, e cel mai sigurwinking

| asdgfhresry a răspuns:

Pulso.ro nu e prea bun. Cel putin la mine nu prea mergea.
Cel mai bun, care nu m-a tradat niciodata, este www.invizibil.ro. :D

| fosa.poplitee a răspuns:

Www.imvisible.ro asta e cel mai bun :D Cu celelalte am patit si eu ca si tine, asta nu a gresit niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai am încredere în site-uri de genul nu mai merge niciunul. M-am și certat cu cineva din cauza asta site-u îmi zicea ca e pe invizibil și pers respectiva era offline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu crezi nimic ca asa am patit si euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is false programele astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine nu merge dar pentru mine este bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc mereu la fel...sincer nu cred ca ar trebui sa crezi niciunul:d sry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt valabile, crede-ma eu una am facut multe cu ascuns.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim nu stiu sa fac login

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc www.staascuns.com si ti-l recomand si tie.Merge perfect!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe orice site ai intra verifica odata si apoi imediat duoa ce ti-a spus daca pers repestciva e offline online sau invisible mai verifica odata si cel de-al doilea rezuktat este bun bine nu la toate unctioneaza chestia asta da yop la majoritatea asa fac ca am patit si eu lucruri deaastea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu e nmc bun asa imi da si mie e varza tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia, nu sunt bune de nimic...am bagat pe cineva care era on line si mi l a dat pe invisible...sunt de ***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu dupa ce sa ma iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alecutza_blondina_92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrea_rebeca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cuns! hahah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi arata de obicei bine.in cazul in care cauti si iti apare offline si totusi e on la tine inseamna ca e invizibil pentru altii din lista lui

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea e ca pe orice site ai incerca o sa vezi o ca perioada de timp iti pastreaza statusul existent, desi tu l-ai schimbat, nu se actualizeaza imediat. la fel e si pe fb si neltog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yascuns.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun www.staascuns.com pentru ca sp ca sunt pe invizibil si nu sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci?