| Claudia_3811 a întrebat:

Site-urile gen www.ascuns.ro sau invisible scanner sunt valabile? Pe un site imi spunea ca cineva ii offline si pe altul ca ii pe invisible! Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Sincer? Nu cred ca sunt prea bune. Mi s-a intamplat sa fie cineva online(stiam sigur ca nu e online doar la mine) iar cand verificam sa apara id-ul la offline.Si nu este prima oara cand se intampla.
So...eu una nu prea am incredere in ele.happy:p

86 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap si eu am constatat acelasi lucrulaughing pe unu e offline si pe altul invisible! Sa le ia naiba.nimic nu-i bun in Romania :-&

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si cu un ID p care nu a mai intrat cineva d mult si vezi care site e bun'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun site ii vizgin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ascuns. ro iti zice adevarul mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu odata sa vad daca sunt valabile. da nu`s.am incercat la un ID care era online si spunea ca e pe Invisible straight face. sorry da nici eu nu prea am incredere.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca era offline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa crezi in www.ascuns.ro ca intotdeuan cand gaseam pe cineva pe invizibil intram pe el si imi raspundea :P asta e parerea mea:P:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca intre timp a iesit de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu intru pe www.imvisible.ro si imi spune ca servarele sunt supra solicitate :(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate e prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca zice invisiile inseamna ca e daca zice offline inseamna ca nu e daca online inseamna ca i se arata poza Ana-Maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia punete pe ascuns si intra pe unul din acel sait si verificati idiul, daca spune ca esti pe ascuns acel sait e bun da ca spune ca esti offline, nu e bun si incearcal pe celalalt unul dintre ele trebuie sa fie bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nici eu nu prea cred ca sunt tot timpul bune... mi s-a intamplat odata cand vorbeam cu cineva care era pe invizibil si m-am uitat si pe www.ascuns.ro si imi aparea off.Deci nu stii ce sa mai crezi.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie o facut asalaughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imvisible.ro nu e prea bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu tot intrebarea asta nu cred ca este asa bun

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei imi verific prima oare propriul meu id pentru a imi stiu starea (online, offline sau invisible) daca imi da starea buna scriu idul care ma intereseaza daca nu...alt site la rand happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crede nimic. Suna aceea persoana si gata ai rezolvat, sau sa iti faci un alt id si sa il/o bagi in lista si ai sa vezi. Iti doresc succes pe alte dati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa ca. eu consider ca nu sunt bune site-urile. [[ parerea mea ]]]